O nás

photos/ski_A_1.jpg

V současné době má náš oddíl 104 členů, z toho je 73 dospělých a 31 mládež. Lyžování v Polici drží početný tým trenérů, rozhodčích a příznivců. Náš oddíl má činnost po celý rok. Pravidelné tréninky mládeže jsou od září do června 2x týdně (úterý a pátek). Jarní třídenní soustředění pro mládež probíhá zpravidla začátkem května (např. na chatě Jardy Pavelky na Bišíku), letní týdenní soustředění první týden v červenci (např. na Špince nebo v Radči u Úpice), podzimní třídenní v říjnu (např. na chatě Havlovka v Krkonoších) a nejdůležitější příprava na zimní sezónu probíhá podle sněhových podmínek nejčastěji v prvním prosincovém týdnu na chatě Detecha v Deštném v Orlických horách.
Náš oddíl tradičně pořádá silniční a přespolní běhy: Běh sídlištem, Od pípy k pípě, Běh na Hvězdu, Běh Broumovskými Stěnami a Běh Okolo Ostaše - Memoriál Mirka Hejnyše. V prosinci pořádáme tradiční Ples lyžařů, v lednu pohárový závod KHK v běhu na lyžích. V posledních letech spolupořádáme některé závody středečního poháru KHK, sestávajícího z lyžařských běhů, duatlonů, triatlonů, silniční i horské cyklistiky a běhů do vrchu.
Celoroční aktivita vrcholí podzimní sezónou přespolních běhů; hlavní lyžařská sezóna pak trvá od konce prosince do konce března.

Zprávy o činnosti oddílu

Členové

  • buran-vasil.jpg

    Jméno: Vasil Buran

    Přezdívka:

    Status: Mládež

    Kontakt:

Aktuální stopy
Kontakt

Antonín Pohl
Hvězdecká 13
Police nad Metují
549 54

tel.:
491 543 260
732 165 160

skipolice@seznam.cz

Sponzoři
Přihlášení